Кафедра‎ > ‎

Новини

Лікарі-інтерни кафедри педіатрії ННІ ПО провели численні зустрічі-бесіди із учнями 9 школи м. Тернополя.

Протягом останніх двох тижнів у квітні лікарями-інтернами педіатрами кафедри педіатрії ННІ ПО  під керівництвом викладача кафедри, канд. мед. наук Дутчак Ольги Михайлівни провели  зустрічі із учнями 7, 8, 9 класів на теми: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток”, “Базові реанімаційні заходи”, “Здорове харчування”.

При бесіді на тему: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток” лікарі-інтерни педіатри обговорили із учнями як змінюється організм дитини в період статевого розвитку, що таке менструальний цикл, чому у підлітків швидко змінюється настрій. Особливу увагу було зосереджено на темі: “CНІД та ВІЛ”. Акцентували уваги на здоровї підлітків саме сьогодні, щоб в майбутньому в дорослому віці ті народжували здорових дітей.  Дали поради майбутньому поколінні як зберегти своє психічне та фізичне здоров’я. Розповіли, що таке “Клініка дружня до молоді” і куди, якщо виникнуть проблеми можна звернутися.

Також лікарі-інтерни педіатри провели для учнів разом із викладачем кафедри Дутчак Ольгою Михайлівною провели майстер-клас на тему: Базові реанімаційні заходи. Прочитали лекцію по базових реанімаційних заходах і на практиці навчали учнів наданню першої медичної допомоги.

Ще одна зустріч із учнями 7 класу школи №9. Лікар-інтер педіатр І року навчання Тетяна Петреман спілкувалася на тему: “Здорове харчування. Навчила молодь розраховувати добову потребу у воді, поговорили про те як обрати корисні солодощі, з яких продуктів потрібно розпочинати свій ранок, щоб він був добрим. Ми були приємно вражені, коли учні взялися розповідати нам, чому вода є такою важливою для роботи головного мозку, адже цей орган більш як на 90% складається з води. Такої кількості цікавих питань нам ще не задавали, приємно знати що підростають такі розумні та допитливі дітлахи. Традиційно кожен учень отримав пам’ятку здорового харчування.

Колектив кафедри вітає колег та студентів

з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим

Нехай Новий рік принесе Вам гарні новини, щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, а також наповнить серце добром, любов’ю та вірою у здійсненні заповітних мрій та сподівань.
Щасливого Нового року та веселих свят!

«Різдвяні свята – це дух, який спонукає віддавати, без  думки про те, аби щось отримати навзаєм. Це щастя, оскільки ми бачимо радість людей. Це означає забути про себе і знайти час для інших»

Томас С.Монсон

З повагою, колектив кафедри Педіатрії ННІ ПО.

19.12.16 Лікарі- інтерни привітали зі святом Миколая маленьких пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні

Цього дня з нетерпінням чекають всі діти, зокрема дітки, які з тієї чи іншої причини перебувають у лікувальних закладах. Всі вони хочуть поринути у казку та чекають на подарунки від Миколая. Саме тому, вже доброю традицією для колективу кафедри Педіатрії ННІ ПО, стало проведення благодійних акцій до Дня Святого Миколая. Напередодні свята лікарі - інтерни провели благодійний збір коштів для закупівлі подарунків дітям. 19 грудня співробітники кафедри  разом з лікарями – інтернами, відвідали гематологічне відділення з гостинцями та привітаннями від святого Миколая. Та головним подарунком для всіх стали щасливі оченята дітлахів, радість, та віра у справжні дива, адже Миколай про них памятає!

18.10.2016р. Лікарі- інтерни з фаху педіатрія долучилися до загальноуніверситетського благодійного ярмарку. Всі зібрані кошти були передані на лікування Дуди Соломії, яка навчається на 4 курсі стоматологічного факультету ТДМУ  та потребує 4 курси хіміотерапії та операцію з пересадки кісткового мозку.

Кожен небайдужий отримав солодке частування. До акції також долучилися і практичні лікарі ТМДКЛ№2.

Ранкова конференція.
Лікар-інтерн педіатр здає чергування.

Вступна конференція!!!!!
Колектив кафедри педіатрії ННІ ПО щироє вітає із початком навчання  лікарів-інтернів І року навчання із фаху "Педіатрія". Бажаємо здобути високе звання лікаря-педіатра, наснага в роботі, успішного навчання, професійного росту.

Привітальне слово проф. Банадиги Н.В.

Лікарі-інтерни І-го року навчання з фаху «Педіатрія» розпочали передсвятковий марафон добрих справ.

Напередодні Дня Святого Миколая вони відвідали маленьких пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні з подарунками та привітаннями, вони порадували хворих дітей та подарували їм надію на одужання та щасливе майбутнє.

Майбутні педіатри побували у одному із сиротинців міста. Діти, що перебувають там, були безмежно раді смаколикам та іграшкам, які отримали. А спілкування та ігри подарували їм відчуття домашнього затишку, адже  кожна дитина не повинна залишитися без уваги та любові.