Кафедра‎ > ‎

НовиниЛікарі- інтерни І-го року навчання  відвідали Тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок «МАЛЯТКО».

  На подарунки від  Миколая із нетерпінням чекають усі діти. Особливо ті, що за тих чи інших обставин обділені батьківською любов´ю та турботою. Однією з традицій кафедри педіатрії ННІ ПО стало проведення благодійних акцій до дня Святого Миколая. Співробітники кафедри та лікарі- інтерни відвідали Тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок "МАЛЯТКО» з гостинцями та привітаннями. Діти були безмежно раді подарункам та смаколикам. А спілкування із майбутніми педіатрами подарувало їм відчуття такого бажаного домашнього затишку,адже жодна дитина не повинна залишатись без уваги у цей день.


                                         


                                                                                                   

                                                          Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.

15 червня 2017 року відбулася апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук  аспіранта кафедри педіатрії ННІ ПО Волошин Станіслави Богданівни «Клініко-патогенетичне обгрунтування молекулярно-генетичних досліджень поліморфізму генів у дітей з бронхіальною астмою» за спеціальністю 14.01.10 – педіатрія. Науковий керівник – Банадига Наталія Василівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри педіатрії ННІ ПО (ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет МОЗ України»).

                                  
                                       


Святкування шістдесятої річниці з дня заснування ТДМУ ім.І.Я.Горбачевського.
З нагоди шістдесятої річниці з дня заснування Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 26 травня 2017 року у Палаці культури «Березіль» імені Леся Курбаса відбулася урочиста академія, участь в якій взяли народні депутати України, представники наукової еліти , керівники органів місцевого самоврядування, представники поважних іноземних делегацій, очільники вишів та багато інших гостей. Кафедра педіатрії ННІ ПО також приєдналась до урочистостей.


                                         
                                       
                            


Лікарі-інтерни кафедри педіатрії ННІ ПО провели численні зустрічі-бесіди із учнями 9 школи м. Тернополя.

 

Протягом останніх двох тижнів у квітні лікарями-інтернами педіатрами кафедри педіатрії ННІ ПО  під керівництвом викладача кафедри, канд. мед. наук Дутчак Ольги Михайлівни провели  зустрічі із учнями 7, 8, 9 класів на теми: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток”, “Базові реанімаційні заходи”, “Здорове харчування”. 


При бесіді на тему: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток” лікарі-інтерни педіатри обговорили із учнями як змінюється організм дитини в період статевого розвитку, що таке менструальний цикл, чому у підлітків швидко змінюється настрій. Особливу увагу було зосереджено на темі: “CНІД та ВІЛ”. Акцентували уваги на здоровї підлітків саме сьогодні, щоб в майбутньому в дорослому віці ті народжували здорових дітей.  Дали поради майбутньому поколінні як зберегти своє психічне та фізичне здоров’я. Розповіли, що таке “Клініка дружня до молоді” і куди, якщо виникнуть проблеми можна звернутися.

               Також лікарі-інтерни педіатри провели для учнів разом із викладачем кафедри Дутчак Ольгою Михайлівною провели майстер-клас на тему: Базові реанімаційні заходи. Прочитали лекцію по базових реанімаційних заходах і на практиці навчали учнів наданню першої медичної допомоги.

         


  Ще одна зустріч із учнями 7 класу школи №9. Лікар-інтер педіатр І року навчання Тетяна Петреман спілкувалася на тему: “Здорове харчування. Навчила молодь розраховувати добову потребу у воді, поговорили про те як обрати корисні солодощі, з яких продуктів потрібно розпочинати свій ранок, щоб він був добрим. Ми були приємно вражені, коли учні взялися розповідати нам, чому вода є такою важливою для роботи головного мозку, адже цей орган більш як на 90% складається з води. Такої кількості цікавих питань нам ще не задавали, приємно знати що підростають такі розумні та допитливі дітлахи. Традиційно кожен учень отримав пам’ятку здорового харчування.

 Колектив кафедри вітає колег та студентів 

з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим

Нехай Новий рік принесе Вам гарні новини, щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, а також наповнить серце добром, любов’ю та вірою у здійсненні заповітних мрій та сподівань.
Щасливого Нового року та веселих свят!


«Різдвяні свята – це дух, який спонукає віддавати, без  думки про те, аби щось отримати навзаєм. Це щастя, оскільки ми бачимо радість людей. Це означає забути про себе і знайти час для інших»

                                                                                                                                                                Томас С.Монсон

З повагою, колектив кафедри Педіатрії ННІ ПО.
19.12.16 Лікарі- інтерни привітали зі святом Миколая маленьких пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні

Цього дня з нетерпінням чекають всі діти, зокрема дітки, які з тієї чи іншої причини перебувають у лікувальних закладах. Всі вони хочуть поринути у казку та чекають на подарунки від Миколая. Саме тому, вже доброю традицією для колективу кафедри Педіатрії ННІ ПО, стало проведення благодійних акцій до Дня Святого Миколая. Напередодні свята лікарі - інтерни провели благодійний збір коштів для закупівлі подарунків дітям. 19 грудня співробітники кафедри  разом з лікарями – інтернами, відвідали гематологічне відділення з гостинцями та привітаннями від святого Миколая. Та головним подарунком для всіх стали щасливі оченята дітлахів, радість, та віра у справжні дива, адже Миколай про них памятає!

      
                     


18.10.2016р. Лікарі- інтерни з фаху педіатрія долучилися до загальноуніверситетського благодійного ярмарку. Всі зібрані кошти були передані на лікування Дуди Соломії, яка навчається на 4 курсі стоматологічного факультету ТДМУ  та потребує 4 курси хіміотерапії та операцію з пересадки кісткового мозку.


   
Кожен небайдужий отримав солодке частування. До акції також долучилися і практичні лікарі ТМДКЛ№2.


Ранкова конференція.
Лікар-інтерн педіатр здає чергування. 

      

Вступна конференція!!!!!
Колектив кафедри педіатрії ННІ ПО щироє вітає із початком навчання  лікарів-інтернів І року навчання із фаху "Педіатрія". Бажаємо здобути високе звання лікаря-педіатра, наснага в роботі, успішного навчання, професійного росту. 
       
Привітальне слово проф. Банадиги Н.В.

                 
                               
                                     Лікарі-інтерни І-го року навчання з фаху «Педіатрія» розпочали передсвятковий марафон добрих справ.

     Напередодні Дня Святого Миколая вони відвідали маленьких пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні з подарунками та привітаннями, вони порадували хворих дітей та подарували їм надію на одужання та щасливе майбутнє.

 

 

 

 

 

 

 

      Майбутні педіатри побували у одному із сиротинців міста. Діти, що перебувають там, були безмежно раді смаколикам та іграшкам, які отримали. А спілкування та ігри подарували їм відчуття домашнього затишку, адже  кожна дитина не повинна залишитися без уваги та любові.