Інститут кураторів


 
                        
  Вступна конференція!
Колектив кафедри педіатрії ННІ ПО щироє вітає із початком навчання  лікарів-інтернів І року навчання із фаху "Педіатрія". Бажаємо здобути високе звання лікаря-педіатра, наснаги в роботі, успішного навчання, професійного росту.
             


                     
 
Заняття по серцево-легеневій реанімації з лікарями-курсантами з фаху "Педіатрія" в симуляційному центрі.           

Заключна конференція!!!

 Вручення сертифікатів спеціалістів після атестації у червні 2017 року лікарям – інтернам  з  фаху  «Педіатрія»  на  кафедрі педіатрії ННІ ПО 


          

                  Заняття по серцево-легеневій реанімації з лікарями-курсантами з фаху "Педіатрія" 
                                                                                    в симуляційному центрі.

                    
       

Лікарі-інтерни кафедри педіатрії ННІ ПО провели численні зустрічі-бесіди

 із учнями 9 школи м. Тернополя.

 

Протягом останніх двох тижнів у квітні лікарями-інтернами педіатрами кафедри педіатрії ННІ ПО  під керівництвом викладача кафедри, канд. мед. наук Дутчак Ольги Михайлівни провели  зустрічі із учнями 7, 8, 9 класів на теми: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток”, “Базові реанімаційні заходи”, “Здорове харчування”. 


При бесіді на тему: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток” лікарі-інтерни педіатри обговорили із учнями як змінюється організм дитини в період статевого розвитку, що таке менструальний цикл, чому у підлітків швидко змінюється настрій. Особливу увагу було зосереджено на темі: “CНІД та ВІЛ”. Акцентували уваги на здоровї підлітків саме сьогодні, щоб в майбутньому в дорослому віці ті народжували здорових дітей.  Дали поради майбутньому поколінні як зберегти своє психічне та фізичне здоров’я. Розповіли, що таке “Клініка дружня до молоді” і куди, якщо виникнуть проблеми можна звернутися.


                                
Лікарі-інтерни (Головач Андрій, Сидоришина Ірина, Доминяк Емілія та Свистунович Галина розповідають про статетеве виховання підліткам у школі

Лікарі-інтерни 2-ої групи відвідали сиротинець міста та привітали діток з нагоди Дня захисту дітей - 1 червня 2017 року.
        


 Лікарі-інтерни Сидоришина Ірина, Замковська Марта, Дейнеко Олександр та Головач Андрій прийняли участь в волонтерській програмі, присвяченій Дню хворим на СНІД та активно долучилися до тернопільських громадських організацій, які надають підтримку хворим на СНІД. Усі бажаючі могли безкоштовно пройти швидкий тест, а також отримати спеціальну літературу й поспілкуватися із іншими інтернами та студентами про необхідність та важливість таких заходів.
   
    

Ранкова п'ятихвилинка колектив кафедри педіатрії ННІ ПО із лікарями-інтернами ІІ року навчання. Обговорення цікавого клінічного випадку 
цукрового діабету у дитини 10 років.
   
фото з школифото з школи


фото з садочка

Фото з садочка

 Викладач групи Ольга Дутчак допомагає лікарям-інтернам у проведенні бесіди на уроці, присвяченому здоров`ю підлітків.


На фото: лікарн-інтерн з фаху "Педіатрія" І-го року навчання Анна-Марія Шульгай та Ольга Бугель на заняттях з учнями-старшокласниками. 


     Лікарі-інтерні займаються активною сан-просвітницькою роботою: проводять "Уроки здоров`я" для лікарів старших класів, на яких вони навчають школярів техніці вимірювання артеріального тиску та розповідають про принципи здорового харчування. 


                          

     
                                   


     Цікавляться юні медики й конференціями з "Педіатрії". На фото Зверху: лікарі-інтерни Тетяна Петерман, Анна-Марія Шульгай  та Наталія Трендовацька на Сідельніковських читаннях у м. Львові.

     На фото знизу: лікарі-інтерни Уляна Сем`янчук та Наталія Урдей проводять реєстрацію учасників конференції:                                                                                                                         

     Красива осінь вишиває клени
     Червоним, жовтим, срібним, золотим.
      А листя просить: - Виший нас зеленим!
      Ми ще побудем, ще не облетим...                                                                                          Так лікарі-інтерни зустрічають осінь)))

     

                                   

     

    З великим інтересом прослухали лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" виступ британського нейрохірурга Генрі Марша, який є старшим нейрохірургом-консультантом у Лікарні св. Юрія (Лондон), одного із найбільших британських центрів хірургії мозку. Також Марш є головним персонажем документального фільму ВВС «Your Life in Their Hands» (Ваше життя - в їхніх руках, 2004), який здобув золоту медаль Королівського Телевізійного Товариства. Його діяльність стала темою британського документального фільму "Англійський хірург", в якому хірург бореться із моральними та етичними проблемами. Взимку 2013-2014 особисто брав участь у Євромайдані в Києві. Також він є автором багатьох літературних видань. Генрі Марш ділився своїм величезним професійним та життєвим досвідом з майбутніми лікарями.     
             


    Майбутні педіатри у вільний час відвідують і розважальні заходи. На фото: лікарі-інтерни Наталія Трендовацька, Ірина Вишневська, Наталія Урдей та Уляна Сем`янчук на "Лізі сміху".     Майже усі лікарі-інтерни приїхали до ТДМУ із інших ВУЗів, інших областей. Для того, щоб краще ознайомитись з містом, пізнати його історію та особливий "тернопільський шарм",  вони відвідали пішохідну екскурсію: "Мій давній Тернопіль".      Лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" Сем`янчук Уляна, Вишневська Ірина, Урдей Наталія, Касянчук Віталій, Трендовацька Наталія з куратором Тетяною Гаріян на майстеркласі з малювання у арт-галереї.
           

       Чому ми надаємо такого великого значення мистецтву? Яку роль воно відіграє в житті людини? Образне відтворення реальності творить нашу особистість, збагачуючи внутрішній світ. Культурний та духовний розвиток має великий вплив на наше життя. Дійсно, у більшості випадків людей оцінюють не за зовнішнім виглядом, а за тим,що у неї всередині. Всебічно розвинені , багаті духовно люди завжди викликали інтерес у оточуючих, з ними цікаво та приємно спілкуватися. Усі ми повинні розвиватися,самовдосконалюватися,а мистецтво допомагає нам у цій нелегкій справі. Воно допомагає краще пізнати навколишній світ та самих себе. Пізнання себе – один з найважливіших етапів становлення людської особистості. Ми не повинні забувати про мистецтво, адже воно відіграє важливу роль у нашому житті, сповнює його прекрасним.

    
     На фото: лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" Сем`янчук Уляна, Вишневська Ірина, Урдей Наталія, Касянчук Віталій та Литвин Ганна вітають з Днем народження Наталію Трендовацьку з побажаннями міцного здоров`я, краси та наполегливості й успіхів у навчанні.

     З вересня 2016 року до навчання приступили лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" І-го року навчання, які відразу здружилися та
пліч-о-пліч працюють не тільки на заняттях, чергують у лікарні, а й проводять своє дозвілля за саморозвитком та щоденною роботою над особистістю майбутнього лікаря.

                                                                                                    
     Лікарі-інтерни Ірина Савка та Ольга Максімішин на заході "Здорові діти", спільному  ТДМУ ім.І.Я. Горбачевського з міською радою, проводять огдяд жителів м. Тернополя наймолодшого віку, з метою оцінки стану їх здоров`я.
       Поняття здоров'я можна визначити як оптимально врівноважений природний стан організму, який знаходиться у гармонії з оточуючим середовищем і не має будь-яких хвороб. Здоровий стан людини об'єктивно визначається по сукупності антропометричних, клінічних, фізіологічних та біохімічних показників. Всі ці показники в певній мірі залежать від спадкоємності, віку, статі, умов виховання, кліматичних та географічних умов життя.
     На фото лікарі-інтерни ІІ-го року навчання - Наталія Возняк, Ірина Савка, Орися Васюк та Ольга Максімішин відвідують сиротинець м. Тернополя з привітаннями з нагоди Пасхальних свят та з метою проведення розвиваючих ігор та занять із дітками, які привітно зустріли молодих спеціалістів та радісно прийняли подаруночки.
2016
                                                                                                      

     Основним напрямком діяльності куратора груп інтернів та відповідальної за виховну роботу особи є проведення індивідуальної виховної роботи, залучення лікарів-інтернів до соціально-активного життя, формування почуття відповідальності, виховання моральної і фізично вихованої особистості.  Проводиться організаційно-виховна робота, яка направлена на удосконалення управління життям академічної групи. Виховна робота на кафедрі проводиться у такому напрямку (а саме у 2015 році):

1.      Професорсько-викладацьким складом кафедри періодично проводяться бесіди з майбутніми фахівцями.

2.      Лікарі-інтерни І-го та ІІ-го року навчання  прийняли участь у розробці тематичного «Куточка інтерна».

3.      Лікарі-інтерни І-го та ІІ-го року навчання з фаху «Педіатрія» періодично відвідували драматичний театр.

4.      Лікарі-інтерни ІІ-го року навчання провели висадку дерев на території ТМДКЛ.

5.   Лікарі-інтерни І-го року навчання з фаху «Педіатрія» до Дня Святого Миколая відвідали гематологічне відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні  та сиротинець м. Тернополя.


                                            
                                                                                        2015


Comments