УКАЗ

Президента України

Про відзначення державними нагородами України

з нагоди Дня Соборності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БАНАДИЗІ Наталії Василівні — завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України», доктору медичних наук, професорові

Президент України П. ПОРОШЕНКО

м. Київ

20 січня 2018 року


На фото (зліва направо) проф. Банадига Н.В., голова Тернопільської обласної державної адміністрації Барна С.С.

Лікарі- інтерни І-го року навчання відвідали Тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок «МАЛЯТКО».

На подарунки від Миколая із нетерпінням чекають усі діти. Особливо ті, що за тих чи інших обставин обділені батьківською любов´ю та турботою. Однією з традицій кафедри педіатрії ННІ ПО стало проведення благодійних акцій до дня Святого Миколая. Співробітники кафедри та лікарі- інтерни відвідали Тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок "МАЛЯТКО» з гостинцями та привітаннями. Діти були безмежно раді подарункам та смаколикам. А спілкування із майбутніми педіатрами подарувало їм відчуття такого бажаного домашнього затишку,адже жодна дитина не повинна залишатись без уваги у цей день.

На фото доц.Рогальський І.О. та асист.Дутчак О.М. з лікарями-інтернами в дитячому будинку

На фото виступ проф. Банадиги Н.В. під час апробації дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук асп.Волошин Станіслави Богданівни


Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.

15 червня 2017 року відбулася апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук аспіранта кафедри педіатрії ННІ ПО Волошин Станіслави Богданівни «Клініко-патогенетичне обгрунтування молекулярно-генетичних досліджень поліморфізму генів у дітей з бронхіальною астмою» за спеціальністю 14.01.10 – педіатрія. Науковий керівник – Банадига Наталія Василівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри педіатрії ННІ ПО (ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет МОЗ України»).


На перщому фото (зліва направо) Жук О.Ф., доц.Рогальський І.О. асист.Рогальська Я.В., проф. Гнатюк М.С., проф. Банадига Н.В., асп.Волошин С.Б., клін.орд.Медецька І.О., доц.Ходорчук Н.Я., асист.Дутчак О.М., асист.Гаріян Т.В.

На другому фото асп.Волошин С.Б. під час апробації

Святкування шістдесятої річниці з дня заснування ТДМУ ім.І.Я.Горбачевського.

З нагоди шістдесятої річниці з дня заснування Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 26 травня 2017 року у Палаці культури «Березіль» імені Леся Курбаса відбулася урочиста академія, участь в якій взяли народні депутати України, представники наукової еліти , керівники органів місцевого самоврядування, представники поважних іноземних делегацій, очільники вишів та багато інших гостей. Кафедра педіатрії ННІ ПО також приєдналась до урочистостей.


На першому фого (зліва направо) клін.орд. Медецька І.О., асист.Дутчак О.М., зав.кафедри , проф.Банадига Н.В., асист. Гаріян Т.В., лаб.Жук О.Ф.

На другому фото (зліва направо) члени спецради: головн.бух.,Мудрик Т.Є., проф.Банадига, проф.Пасечко Н.В.

На третьому фото (зліва направо) асист.Дутчак О.М., проф.Слободян Л.М., проф.Банадига Н.В., доц. Ходорчук Н.Я.

На четвертому фото (зліва направо) проф.Павлишин Г.А., проф. Банадига Н.В., доц.Ходорчук Н.Я., проф. Пасечко Н.В.

На п'ятому фото( зліва направо) клін орд.Медецька І.О.,асист.Дутчак О.М.,зав.кафедри, проф.Банадига Н.В., асист.Гаріян Т.В.


Лікарі-інтерни кафедри педіатрії ННІ ПО провели численні зустрічі-бесіди із учнями 9 школи м. Тернополя.

Протягом останніх двох тижнів у квітні лікарями-інтернами педіатрами кафедри педіатрії ННІ ПО під керівництвом викладача кафедри, канд. мед. наук Дутчак Ольги Михайлівни провели зустрічі із учнями 7, 8, 9 класів на теми: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток”, “Базові реанімаційні заходи”, “Здорове харчування”.

При бесіді на тему: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток” лікарі-інтерни педіатри обговорили із учнями як змінюється організм дитини в період статевого розвитку, що таке менструальний цикл, чому у підлітків швидко змінюється настрій. Особливу увагу було зосереджено на темі: “CНІД та ВІЛ”. Акцентували уваги на здоров’ї підлітків саме сьогодні, щоб в майбутньому в дорослому віці ті народжували здорових дітей. Дали поради майбутньому поколінні як зберегти своє психічне та фізичне здоров’я. Розповіли, що таке “Клініка дружня до молоді” і куди, якщо виникнуть проблеми можна звернутися.

На першому фото (зліва направо) асист.Дутчак О.М. з лікарями -інтернами виступають перед школярами.

На другому фото лікарі-інтерни

На фото лікарі-інтерни педіатри проводять для учнів разом із викладачем кафедри Дутчак Ольгою Михайлівною провели майстер-клас на тему: “Базові реанімаційні заходи”. Прочитали лекцію по базових реанімаційних заходах і на практиці навчали учнів наданню першої медичної допомоги.

На першому фото (зліва направо)лікарі-інтерн, учениця, асист.Дутчак О.М.

На другому фото асист.Дутчак О.М. проводить майстер-клас на фантомі перед школярами

На фото учні під час проведення реанімаційних заходів на фантомі

Ще одна зустріч із учнями 7 класу школи №9. Лікар-інтер педіатр І року навчання Тетяна Петреман спілкувалася на тему: “Здорове харчування”. Навчила молодь розраховувати добову потребу у воді, поговорили про те як обрати корисні солодощі, з яких продуктів потрібно розпочинати свій ранок, щоб він був добрим. Ми були приємно вражені, коли учні взялися розповідати нам, чому вода є такою важливою для роботи головного мозку, адже цей орган більш як на 90% складається з води. Такої кількості цікавих питань нам ще не задавали, приємно знати що підростають такі розумні та допитливі дітлахи. Традиційно кожен учень отримав пам’ятку здорового харчування.


На фото учні 7 класу школи № 9 м.Тернополя


Колектив кафедри вітає колег та студентів

з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік принесе Вам гарні новини, щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, а також наповнить серце добром, любов’ю та вірою у здійсненні заповітних мрій та сподівань.

Щасливого Нового року та веселих свят!

На фото (зліва направо) асп.Волошин С.Б., асист.Дутчак О.М., зав.кафедри, проф.Банадига Н.В., лаб.Жук О.Ф., асист.Гаріян Т.В., доц.Рогальський І.О.


«Різдвяні свята – це дух, який спонукає віддавати, без думки про те, аби щось отримати навзаєм. Це щастя, оскільки ми бачимо радість людей. Це означає забути про себе і знайти час для інших»

Томас С.Монсон

З повагою, колектив кафедри Педіатрії ННІ ПО.

19.12.16 Лікарі- інтерни привітали зі святом Миколая маленькихпацієнтів гематологічного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні

Цього дня з нетерпінням чекають всі діти, зокрема дітки, які з тієї чи іншої причини перебувають у лікувальних закладах. Всі вони хочуть поринути у казку та чекають на подарунки від Миколая. Саме тому, вже доброю традицією для колективу кафедри Педіатрії ННІ ПО, стало проведення благодійних акцій до Дня Святого Миколая. Напередодні свята лікарі - інтерни провели благодійний збір коштів для закупівлі подарунків дітям. 19 грудня співробітники кафедри разом з лікарями – інтернами, відвідали гематологічне відділення з гостинцями та привітаннями від святого Миколая. Та головним подарунком для всіх стали щасливі оченята дітлахів,радість, та віра у справжні дива, адже Миколай про них пам’ятає!

На (першому фото) група лікарів-інтернів, (по цетру) зав.кафедри, проф.Банадига , доц.Рогальський І.О. у гематологічному відділенні Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні

На другому ,третьому , червертому фото - лікарі-інтерни в гематологічному відділенні

18.10.2016р. Лікарі- інтерни з фаху педіатрія долучилися до загальноуніверситетського благодійного ярмарку. Всі зібрані кошти були передані на лікування Дуди Соломії, яка навчається на 4 курсі стоматологічного факультету ТДМУ та потребує 4 курси хіміотерапії та операцію з пересадки кісткового мозку.

Лікарі- інтерни з фаху"Педіатрія" долучилися до загальноуніверситетського благодійного ярмарку. На першому фото група лікарів-інтернів.

На другому - лікар-педіатр Глинчак Л.В., асист.Гаріян Т.В., лікар-педіатр Хом'як О.І. та лікарі-інтерни.

На третьому фото - лікар-педіатр Глинчак Л.В., зав.педіатричним відділенням № 3 Драчинська Г.В., лікар педіатр Продосевич Г.В. та лікарі-інтерни

Кожен небайдужий отримав солодке частування. До акції також долучилися і практичні лікарі ТМДКЛ№2.


Ранкова конференція.

Лікар-інтерн педіатр здає чергування.


На першому фото (сидить) зав.кафедри , проф.Банадига Н.В . під час здачі лікарем-інтерном чергування. У залі ( зліва направо) асист.Гаріян Т.В., клін орд.Медецька І.О., асп.Волошин С.Б. та лікарі-інтерни

Вступна конференція!!!!!

Колектив кафедри педіатрії ННІ ПО щироє вітає із початком навчання лікарів-інтернів І року навчання із фаху "Педіатрія". Бажаємо здобути високе звання лікаря-педіатра, наснага в роботі, успішного навчання, професійного росту.

На фото привітальне слово зав.кафедри, проф. Банадиги Н.В.

На першому фото лікарі-інтерни з колективом кафедри - зав.кафедри проф.Банадига Н.В (у центрі)., доц. Рогальський І.О., асист.Гаріян Т.В., асп.Волошин С.Б., клін.орд.Медецька І.О., асист.Дутчак О.М.

На другому фото- лікарі-інтерни

На першому фото зав.кафедри, проф.Банадига Н.В. вручає візитку лікарю-інтерну Шульгай Анні-Марії Аркадіївні.

На другому фото( зліва направо) у залі сидять (зліва направо): асист. Гаріян Т.В., клін.орд.Медецька І.О., асп.Волошин С.Б. та інші лікарі-інтерни

Лікарі-інтерни І-го року навчання з фаху «Педіатрія» розпочали передсвятковий марафон добрих справ.

Напередодні Дня Святого Миколая вони відвідали маленьких пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні з подарунками та привітаннями, вони порадували хворих дітей та подарували їм надію на одужання та щасливе майбутнє.

На фото група лікарів-інтернів з фаху "Педіатрія " напередодні Дня Святого Миколая.Вони відвідали маленьких пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарн


Майбутні педіатри побували у одному із сиротинців міста. Діти, що перебувають там, були безмежно раді смаколикам та іграшкам, які отримали. А спілкування та ігри подарували їм відчуття домашнього затишку, адже кожна дитина не повинна залишитися без уваги та любові.

На фото лікарі-інтерни у сиротинці