На фото зав.кафедри педіатрії ННІПО, заслужений діяч науки і техніки, професор Наталія Банадига. Всеукраїнська науково-практична конференція із міжнародною участю «Актуальні питання педіатрії»(2018) рік)

На фото (перша справа ) під час пленарних засідань головувала зав.кафедри педіатрії ННІПО, заслужений діяч науки і техніки, професор Наталія Банадига. Всеукраїнська науково-практична конференція із міжнародною участю «Актуальні питання педіатрії»(2018 рік)

На фото під час виступу заслужений діяч науки і техніки, професор, зав.кафедри педіатрії ННІПО Наталія Банадига .

Всеукраїнська науково-практична конференція із міжнародною участю «Актуальні питання педіатрії» (2018 рік)

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Барна С.С. вручає проф. Банадизі Н.В. державну нагороду України з нагоди Дня Соборності України «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ» (2018 рік)

Виступ проф. Банадиги Н.В. на тему: "Бронхіальна астма у дітей в світлі рекомендацій GINA-2017 та вітчизняного Протоколу" перед лікарями-інтернами та лікарями курсантами на преривчастих курсах (2017 рік)

Головний спеціаліст (педіатр): Голяк М.В. головує на преривчастих курсах для лікарів педіатрів та лікарів загальної-практики та сімейної медицини (2017 рік)

Учасники преривчастих курсів (2017 рік)

На фото (зліва направо): лаб. Жук О.Ф., доц. Рогальський І.О., асист. Рогальська Я.В., проф. Гнатюк М.С., проф. Банадига Н.В., аспір. Волошин С.Б., клін.орд. Медецька І.О., доц. Ходорчук Н.Я., асист.Дутчак О.М., асист. Гаріян Т.В. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук аспіранта кафедри педіатрії ННІ ПО Волошин Станіслави Богданівни(2017 рік).

На фото (зліва на право): клір.орд. Медецька І.О., асист. Дутчак О.М., проф. Банадига Н.В., асист. Гаріян Т.В. Святкування шістдесятої річниці з дня заснування ТДМУ ім.І.Я.Горбачевського.(2017 рік)

На фото (зліва направо): асист. Дутчак О.М., проф. Слободян Л.М., проф. Банадига Н.В., доц. Ходорчук Н.Я. Святкування шістдесятої річниці з дня заснування ТДМУ ім.І.Я.Горбачевського.(2017 рік)

На фото (зліва.направо): гол. бухг. Мудрик Т.Є, проф. Банадига Н.В., проф. Маланчук Л.М., декан стомат. факульт. Бойцанюк С.І., декан мед. факульт. Крицька Г.А., проф. Пасєчко Н.В. (2017 рік)

20 травня 2017 року відбувся в ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського регіональний науково-практичний семінар “Безперервний розвиток сімейного лікаря та педіатра” на тему: “Інновації у діагностиці, лікуванні та профілактиці поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку” .

Колектив кафедри та педіатрична спільнота Тернопільської області висловлює слова подяки вельмишановним проф. Волосовцю О.П., проф. Кривопустову С.П., проф. Крамарьову С.О., проф. Бекетовій Г.В., проф. Шадріну О.Г., проф. Крючко Т.О. за цікаві доповіді, обмін досвідом та безперервний розвиток.

На фото (зліва направо) проф. Павлишин Г.А., доц. Ходорчук Н.Я., проф. Банадига Н.В., Волосовець В.П. , проф.Кривопустов С.П. на науково-практичному семінарі “Безперервний розвиток сімейного лікаря та педіатра” на тему: “Інновації у діагностиці, лікуванні та профілактиці поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку” . (2017 рік)

На фото (зліва направо) проф.Банадига Н.В., проф. Павлишин Г.А. головують на науково-практичному семінарі “Безперервний розвиток сімейного лікаря та педіатра” на тему: “Інновації у діагностиці, лікуванні та профілактиці поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку” (2017 рік).


На фото (зліва направо) асист.Дутчак О.М., зав.кафедри ,проф.Банадига Н.В. під час роботи ІІІ Всеукраїнського з'їзду дитячих кардіологів, м. Київ. (2018 рік)

Представники кафедри прийняли учась в роботі науковому семінарі "Школа експертів із харчової алергії " у м. Львові.

Виспуп проф. Банадиги Н.В. на науковому семінарі "Школа експертів із харчової алергії " у м. Львові. (2017 рік)

Асист. Дутчак О.М. та проф. Банадига Н.В. під час роботи наукового семінару "Школа експертів із харчової алергії " у м. Львові. (2017 рік)

Проф. Банадига Н.В. головує на преривчастих курсах для лікарів-педіатрів та лікарів ЗПСМ (2017 рік)

Виступ проф. Банадиги Н.В. на преривчастих курса "Підходи до діагностики і дифереціальної діагностики менінгококової інфекції та невідкладна допомога".(2017 рік)

Проф. Банади Н.В. під час роботи ІІ Всеукраїнского з'їзду дитячих кардіологів, 2016 року в м. Києві

Проф. Банадига Н.В., проф. Волосовець О.П. під час роботи ІІ Всеукраїнского з'їзду дитячих кардіологів, 2016 року в м. Києві

Проф. Банадига Н.В. та ас. Дутчак О.М. прийняли участь у ІІ Всеукраїнскому з'їзді дитячих кардіологів, 2016 року в м. Києві.

Проф. Банади Н.В. головує на науково-практичній конференції "Актульальні питання клінічної, соціальної педіатрії та дитячої неврології" (2016 рік)

Виступ проф. Бережного В.В.

Проф. Банади Н.В. головує на науково-практичній конференції "Актульальні питання клінічної, соціальної педіатрії та дитячої неврології" (2016 рік)

7-9 жовтня 2015 р. в Українському Домі (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбувся ХI конгрес педіатрів України „Актуальні проблеми педіатрії», в якому прийняли участь провідні фахівці, відомі вчені.

ТДМУ представляла проф. Банадига Н.В., яка головувала на засіданні «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ПУЛЬМОНОЛОГІЇ ТА АЛЕРГОЛОГІЇ ДИТЯЧОГО ВІКУ ».

Професор Н.Банадига виступила із доповіддю на тему: «Генетична детермінованість тяжкості перебігу бронхіальної астми у дітей» (2016 рік)

Проф. Банадига Н.В. та проф. Бережним В.В. (2016 рік )

Проф. Бекетова Г.В., проф. Волосовець О.В. (2016 рік)

23-25 вересня 2015 року у Дніпропетровську відбулися ХУІІ Сідельниковські читання, що зібрали представницьку педіатричну аудиторію.

Учасники наради завідувачів кафедр педіатрії ВНЗ України (2015 рік)

Проф. Банадига Н.В. голова державних іспитів в Чортківському медичному коледжі, липень 2015 року

Вручення дипломів студентам Чортківського медичного коледжу (2015 рік)

Конгрес асоціація педіатрів Європи, Флоренція, травень 2015 рік

Учасники української дегегації (2015 рік)

Семінар-тренінг «Підготовка тренерів за програмою «Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді» м. Київ. 2015 року.

На фото (зліва направо): асист. Дутчак О.М., доц. Фурдела В.Б.,

доц.Ярема Н.М. (2015 рік)

У лютому 2015 року спільно із коллективом Інституту післядипломної освіти ТДМУ проведена Всеукраїнська науково-практична-конференція « Коморбідні стани в практиці сімейного лікаря».

Виспуп проф. Банадиги Н.В. (2015 рік)

Виспуп проф. Банадиги Н.В. (2015 рік)

У листопаді 2014 року успішно проведена міжобласна науково-практична конференція "Проблемні питання патології у дітей» для педіатрів та сімейних лікарів.

Виспуп доц.Рогальського І.О.

(2014 рік)

Виспуп проф. Банадиги Н.В.

(2014 рік)

Виспуп асист. Дутчак О.М.

(2014 рік)

Проф. Банадига Н.В. прийняла участь із доповідю на науково-практичній конференції "Невирішенні питання бронхіальної астми у дітей" в м.Чернівці 2014 рік

Виспуп проф. Банадига Н.В. (2014 рік)

Виспуп проф. Банадига Н.В. (2014 рік)

Проф. Н.Банадига представила наукові здобутки кафедри педіатрії ФПО ТДМУ із доповіддю на науковому симпозіумі "Проблемні питання патології у дітей", м. Київ, березень 2014 року.

Проф. Н. Банадига Н.В. у президії четверта (2014 рік)

Виступ проф. Банадига Н.В. (2014 рік)

Учасник конгресу Європейської асоціації педіатрів, Іспанія, м.Барселона, жовтень 2014 рік

Проф. Банадига Н.В. разом із колегами із України (на фото друга зліва) (2014 рік)

Сідельникових читань, м. Дніпропетровськ, 2014 р.

Проф.Н.Банадига та проф.Ю.Больбот (2014 рік)

Виступ проф. Банадиги Н.В.

(2014 рік)

Учасники конференції (2014 рік)

Сідельникових читань,м. Судак, 2013 р.

Проф.Н.Банадига та проф. В.Бережний (на фото зліва направо). (2013 рік)

Учасники конгресу Європейської асоціаціїї педіатрів, Франція, м. Ліон, жовтень 2013 року.

Проф. Н.Банадига (на фото зліва направо друга). (2013 рік)

Проф. Банадига номінант Всеукраїнського проекту Успішна жінка України, м. Київ, 2013р.

Проф. Н.Банадига (на фото перша зліва направо ) (2013 рік)

Європейському конгресі педіатрів, м. Глазго, 2013 рік

Проф. Банадига Н.В. (на фото) (2013 рік)

Стажування у Вроцлавському медичному університеті ім. Пястов Шльонських (м. Вроцлав, Польща, 2013 р.

Асист. Гаріян Т.В. ( на фото у центрі) (2013 рік)

Освітній конгрес Європейської Академії Педіатрії (EAP, Pediatric section of European Union of Medical Specialists),

(м. Ліон, Франція, 2013 р.)

Асист. Гаріян Т.В. (на фото) (2013 рік)

Проф. Банадига Н.В. на європейському конгресі педіатрів, м. Ньюкасл, 2011 рік

Проф. Банадига Н.В. на конгресі біля стенду. (2011 рік)

У квітні 2011 року проведена Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю на «Сучасні напрямки діагностики та лікування дітей з ендокринною патологією», що була організована кафедрою педіатрії ФПО, Українським науково-практичним центром ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України.

Проф. Банадига Н.В. головує. (2011 рік)

Українська делегація приймає участь у Конгресі педіатрів Європи,

м. Копенгаген, 2010 р. ТМДУ представила проф. Банадига Н.В.

Проф. Банадига Н.В. на фото третя зліва (2010 рік)

У вересні 2010 року успішно проведена міжобласна науково-практична конференція «Проблемні питання патології у дітей» за участю провідних фахівців України, на якій відбулась презентація монографії проф. Н.В.Банадиги « Бронхіти у дітей ».

На фото зліва на право: проф. Колоскова О.К., проф. Пипа Л.В., проф. Банадига Н.В. (2010 рік)

Наукові розробки колективу кафедри стали приводом до проведення циклу науково-практичних конференцій. Зокрема, у квітні 2008 року проведена Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблемні питання патології у дітей та підлітків».

На фото (зліва направо) проф. Стародуб Є.М., проф. Банадига Н.В., проф. Дзюбановський І.Я. (2008 рік)

У вересні 2009 року проведена науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасний погляд на взаємозв’язок харчування та здоров’я дитини», в якій прийняли участь лікарі-педіатри, неонатологи, сімейні лікарі з 6 областей України; з лекціями виступили провідні фахівці, в т.ч. - проф. Нетребенко О.К. (Москва), проф. О.О. Корнієнко (Санкт-Петербург).


Учасники конференції (2009 рік)