Інститут кураторів

Вступна конференція!

Колектив кафедри педіатрії ННІ ПО щироє вітає із початком навчання лікарів-інтернів І року навчання із фаху "Педіатрія". Бажаємо здобути високе звання лікаря-педіатра, наснаги в роботі, успішного навчання, професійного росту.

Зліва на фото зав.кафедри, проф.Банадига Н.В. з вітальним словом на вступній конференції з лікарями -інтернами І року навчання з фаху "Педіатрія"; друге фото сидять: (зліва направо) асист.Дутчак О.М., клін.орд.Медецька І.О. та лікарі-інтерни


На вступній конференції з лікарями-інтернами І року навчання з фаху "Педіатрія" сидять: (зліва направо) асист.Дутчак О.М., клін.орд.Медецька І.О. та лікарі-інтерни

Асистент кафедри Дутчак О.М. проводить заняття в симуляційному центрі по серцево-легеневій реанімації з лікарями-курсантами з фаху "Педіатрія"

На першому фото асист.Дутчак О.М. з лікарями-курсантами під час відпрацювань практичних навиків в симуляційному центрі; на другому та третьому фото- лікарі-курсанти відпрацьовують практичні навики по серцево-легеневій реанімації

Асист.Дутчак О.М. (друга зліва) з групою лікарів-курсантів під час навчання в симуляційному центрі


Заключна конференція!!!

Вручення сертифікатів спеціалістів після атестації у червні 2017 року лікарям – інтернам з фаху «Педіатрія» на кафедрі педіатрії ННІ ПО

Лікарі-інтерни на заключній конференції. З вітальним словом звертається (зліва направо) стоять: доц.Ходорчук Н.Я., асист.Гаріян Т.В., ас.Волошин С.Б., лаб.Жук О.Ф.

Лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" на заключній конференції

Асистент Дутчак О.М. проводить заняття по серцево-легеневій реанімації з лікарями-курсантами з фаху "Педіатрія" в симуляційному центрі.


Асистент Дутчак О.М (перша на фото) з групою лікарів-курсантів з фаху "Педіатрія" в симуляційнному центрі

Лікарі-курсанти (на перщому фото) відрацьовують самостійно практичні навички; на другому фото - асист.Дутчак О.М. з групою лікарів-курсантів під час навчання в симуляційному центрі

Навчання лікарів-курсантів в симуляційному центрі

Навчання лікарів-курсантів в симуляційному центрі під керівництвом асист.Дутчак О.М. (перше та друге фото)

Лікарі-інтерни кафедри педіатрії ННІ ПО провели численні зустрічі-бесіди

із учнями 9 школи м. Тернополя.

Протягом останніх двох тижнів у квітні лікарями-інтернами педіатрами кафедри педіатрії ННІ ПО під керівництвом викладача кафедри, канд. мед. наук Дутчак Ольги Михайлівни провели зустрічі із учнями 7, 8, 9 класів на теми: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток”, “Базові реанімаційні заходи”, “Здорове харчування”.

При бесіді на тему: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток” лікарі-інтерни педіатри обговорили із учнями як змінюється організм дитини в період статевого розвитку, що таке менструальний цикл, чому у підлітків швидко змінюється настрій. Особливу увагу було зосереджено на темі: “CНІД та ВІЛ”. Акцентували уваги на здоров’ї підлітків саме сьогодні, щоб в майбутньому в дорослому віці ті народжували здорових дітей. Дали поради майбутньому поколінні як зберегти своє психічне та фізичне здоров’я. Розповіли, що таке “Клініка дружня до молоді” і куди, якщо виникнуть проблеми можна звернутися.

Лікарі-інтерни (Головач Андрій, Сидоришина Ірина, Доминяк Емілія та Свистунович Галина розповідають про статетеве виховання підліткам у школі (перше та друге фото)

Лікарі-інтерни 2-ої групи відвідали сиротинець міста та привітали діток з нагоди Дня захисту дітей - 1 червня 2018 року.

Лікарі-інтерни ІІ року навчання (на першому та другому фото) у сиротинці м.Тернополя

Лікарі-інтерни Сидоришина Ірина, Замковська Марта, Дейнеко Олександр та Головач Андрій прийняли участь в волонтерській програмі, присвяченій Дню хворим на СНІД та активно долучилися до тернопільських громадських організацій, які надають підтримку хворим на СНІД. Усі бажаючі могли безкоштовно пройти швидкий тест, а також отримати спеціальну літературу й поспілкуватися із іншими інтернами та студентами про необхідність та важливість таких заходів.

Участь лікарів-інтернів у волонтерській програмі, присвяченій Дню хворим на СНІД

Ранкова п'ятихвилинка колектив кафедри педіатрії ННІ ПО із лікарями-інтернами ІІ року навчання. Обговорення цікавого клінічного випадку цукрового діабету у дитини 10 років.

Лікар-інтерн (на першому фото) з виступом на ранковій конференції;

на другому фото (зліва направо) ас.Волошин С.Б., клін.орд. Медецька І.О., зав.кафедри, проф.Банадига Н.В.

фото з садочка

Лікарі-інтерни ІІ -го року навчання в дитячому садочку м. Тернополя

Виступ лікарів-інтернів (на першому фото) перед дітками (на другому фото ) у садочку

Асист.Дутчак О.М. виступає перед учнями у школі м. Тернополя

Викладач групи Ольга Дутчак допомагає лікарям-інтернам у проведенні бесіди на уроці, присвяченому здоров`ю підлітків.

На фото: лікарн-інтерн з фаху "Педіатрія" І-го року навчання Анна-Марія Шульгай (перше фото)

та Ольга Бугель (друге фото) на заняттях з учнями-старшокласниками.

Лікарі-інтерні займаються активною сан-просвітницькою роботою: проводять "Уроки здоров`я" для лікарів старших класів, на яких вони навчають школярів техніці вимірювання артеріального тиску та розповідають про принципи здорового харчування.

Цікавляться юні медики й конференціями з "Педіатрії". На першому та другому фото (зліва направо) лікарі-інтерни Тетяна Петерман, Анна-Марія Шульгай та Наталія Трендовацька на Сідельніковських читаннях у м. Львові.


На фото (злава направо): лікарі-інтерни Уляна Сем`янчук та Наталія Урдей проводять реєстрацію учасників конференції:

Красива осінь вишиває клени

Червоним, жовтим, срібним, золотим.

А листя просить: - Виший нас зеленим!

Ми ще побудем, ще не облетим... Так лікарі-інтерни зустрічають осінь)))

З великим інтересом прослухали лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" виступ британського нейрохірурга Генрі Марша, який є старшим нейрохірургом-консультантом у Лікарні св. Юрія (Лондон), одного із найбільших британських центрів хірургії мозку. Також Марш є головним персонажем документального фільму ВВС «Your Life in Their Hands» (Ваше життя - в їхніх руках, 2004), який здобув золоту медаль Королівського Телевізійного Товариства. Його діяльність стала темою британського документального фільму "Англійський хірург", в якому хірург бореться із моральними та етичними проблемами. Взимку 2013-2014 особисто брав участь у Євромайдані в Києві. Також він є автором багатьох літературних видань. Генрі Марш ділився своїм величезним професійним та життєвим досвідом з майбутніми лікарями.

Майбутні педіатри у вільний час відвідують і розважальні заходи

На фото (зліва направо) : лікарі-інтерни Наталія Трендовацька, Ірина Вишневська, Наталія Урдей та Уляна Сем`янчук на "Лізі сміху" під час розважального заходу


Майже усі лікарі-інтерни приїхали до ТДМУ із інших ВУЗів, інших областей. Для того, щоб краще ознайомитись з містом, пізнати його історію та особливий "тернопільський шарм", вони відвідали пішохідну екскурсію: "Мій давній Тернопіль".

Лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" на майстеркласі з малювання у арт-галереї з асист.Гаріян Т.В. - фото (зліва направо) Касянчук Віталій, Сем`янчук Уляна, Вишневська Ірина, Урдей Наталія, асист. Гаріян Т.В. , Трендовацька Наталія

Чому ми надаємо такого великого значення мистецтву? Яку роль воно відіграє в житті людини? Образне відтворення реальності творить нашу особистість, збагачуючи внутрішній світ. Культурний та духовний розвиток має великий вплив на наше життя. Дійсно, у більшості випадків людей оцінюють не за зовнішнім виглядом, а за тим,що у неї всередині. Всебічно розвинені , багаті духовно люди завжди викликали інтерес у оточуючих, з ними цікаво та приємно спілкуватися. Усі ми повинні розвиватися,самовдосконалюватися,а мистецтво допомагає нам у цій нелегкій справі. Воно допомагає краще пізнати навколишній світ та самих себе. Пізнання себе – один з найважливіших етапів становлення людської особистості. Ми не повинні забувати про мистецтво, адже воно відіграє важливу роль у нашому житті, сповнює його прекрасним.

На фото: лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" Сем`янчук Уляна, Вишневська Ірина, Урдей Наталія, Касянчук Віталій та Литвин Ганна вітають з Днем народження Наталію Трендовацьку з побажаннями міцного здоров`я, краси та наполегливості й успіхів у навчанні.

З вересня 2016 року до навчання приступили лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" І-го року навчання, які відразу здружилися та

пліч-о-пліч працюють не тільки на заняттях, чергують у лікарні, а й проводять своє дозвілля за саморозвитком та щоденною роботою над особистістю майбутнього лікаря.

Лікарі-інтерни (на першому, другому та третьому фото ) Ірина Савка та Ольга Максімішин на заході "Здорові діти", спільному ТДМУ ім.І.Я. Горбачевського з міською радою, проводять огдяд жителів м. Тернополя наймолодшого віку, з метою оцінки стану їх здоров`я.

Поняття здоров'я можна визначити як оптимально врівноважений природний стан організму, який знаходиться у гармонії з оточуючим середовищем і не має будь-яких хвороб. Здоровий стан людини об'єктивно визначається по сукупності антропометричних, клінічних, фізіологічних та біохімічних показників. Всі ці показники в певній мірі залежать від спадкоємності, віку, статі, умов виховання, кліматичних та географічних умов життя.

Лікарі-інтерни ІІ-го року навчання - (перше фото) Наталія Возняк,

(друге фото) - Ірина Савка,

(третьє фото, зліва направо) -Орися Васюк та Ольга Максімішин відвідують сиротинець м. Тернополя з привітаннями з нагоди Пасхальних свят та з метою проведення розвиваючих ігор та занять із дітками, які привітно зустріли молодих спеціалістів та радісно прийняли подаруночки.

2016

Основним напрямком діяльності куратора груп інтернів та відповідальної за виховну роботу особи є проведення індивідуальної виховної роботи, залучення лікарів-інтернів до соціально-активного життя, формування почуття відповідальності, виховання моральної і фізично вихованої особистості. Проводиться організаційно-виховна робота, яка направлена на удосконалення управління життям академічної групи. Виховна робота на кафедрі проводиться у такому напрямку (а саме у 2015 році):

1. Професорсько-викладацьким складом кафедри періодично проводяться бесіди з майбутніми фахівцями.

2. Лікарі-інтерни І-го та ІІ-го року навчання прийняли участь у розробці тематичного «Куточка інтерна».

3. Лікарі-інтерни І-го та ІІ-го року навчання з фаху «Педіатрія» періодично відвідували драматичний театр.

4. Лікарі-інтерни ІІ-го року навчання провели висадку дерев на території ТМДКЛ.

5. Лікарі-інтерни І-го року навчання з фаху «Педіатрія» до Дня Святого Миколая відвідали гематологічне відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні та сиротинець м. Тернополя.

2015