Зустрічі в онлайн-режимі із лікарями-інтернами педіатрами на семінарських та практичних заняттях ( 2021 рік)

У рамках ТВ "Актуальні питання дитячих інфекційних хвороб" проводилося навчання з лікарями-курсантами по запобіганню поширення коронавірусної інфекції на базі дитячого інфекційного відділення КНП "Тернопільська міська дитяча лікарня"

Доцент Рогальський І.О. (на фото зліва направо) лікарі: Данилевич Ю.О., Кулик Л.Б. , Курчак Л.М., Кучма Б.В., Скубенко В.М. під час навчання(2020 рік)

Лікар Данилевич Ю.О., доцент Рогальський І.О. (на фото зліва направо) лікарі: Кучма Б.В., Кулик Л.Б. , Курчак Л.М., Татарин О.В., Скубенко В.М. під час навчання (2020 рік)

Доцент Рогальський І.О. (на фото в центрі ) з групою лікарів-курсантів під час навчання (2020 рік)

Доцент кафедри І.О. Рогальський (на фото) читає лекцію для лікарів-інтернів та лікарів-курсантів з фаху "Педіатрія" (2020 рік)

Колектив кафедри педіатрії ННІ ПО щироє вітає із початком навчання лікарів-інтернів І року навчання із фаху "Педіатрія". Бажаємо здобути високе звання лікаря-педіатра, наснаги в роботі, успішного навчання, професійного росту.

Лікарі-інтерни 2019 року разом із проф. Банадигою Н.В. та ас. Дутчак О.М. після вступної конференції на кафедрі педітрії ННІ ПО (2019 рік)

Щороку кафедра педіатрії ННІПО випускає лікарів-педіатрів. Після двохрічного навчання в інтернатурі лікарі оволоділи найсучаснішими методами діагностики, вміють проводити диференційну діагностику, орієнтуються в медикаменозному лікуванні. Кафедра вітає лікарів-педіатрів із здобуттям їх кваліфікації спеціаліста.

Колектив кафедри та лікарі-інтерни після вручення сертифікатів (2019 рік)

Колектив кафедри та лікарі-інтерни після вручення сертифікатів (2018 рік)

Щомісяця асис. Дутчак О.М. проводить навчання на базі симуляційного центру для лікарів-курсантів та лікарів-інтернів. Курація стандартизованого симуляційного пацієнта допомогає лікарям відпрацювати етапи надання невідкладної допомоги згідно міжнародних протоколів.

Відпрацювання невідкладних станів в педіатрії для лікарів-курсантів (2019 рік)

Відпрацювання серцево-легеневої реанімації лікарями-курсантами (2019 рік)

Заняття в симуляційному центрі лікарів-курсантів ПАЦ "Педіатрії" на тему: "Первинна реанімація дітей" (2019 рік)

Лікарі-курсанти відпрацьовують непрямий масаж серця та штучну вентиляцію легень (2019 рік)

Зав. кафедри, проф . Банадига Н.В. з вітальним словом на вступній конференції з лікарями -інтернами І року навчання з фаху "Педіатрія" (2018 рік)

Під час вступної конференції з лікарями-інтернами з фаху "Педіатрія" 1-го року навчання (На фото сидять: (зліва направо) асист. Дутчак О.М., клін.орд. Медецька І.О. та лікарі-інтерни (2018 рік)

На фото асист .Дутчак О.М. з лікарями-курсантами під час відпрацювань серцево-легеневої реанімації (2018 рік)

Курсанти проводять серцево-легеневу реанімацію (2018 рік)

Курсанти відновлюють прохідність дихальних шляхів (2018 рік)

Асист. Дутчак О.М. (друга зліва) з групою лікарів-курсантів під час навчання в симуляційному центрі (2018 рік)

Навчання лікарів-курсантів в симуляційному центрі (2018 рік)

Лікарі-курсанти відрацьовують практичні навички в симуляційному центрі (2018 рік)

15 лютого на всесвітній день онкохворої дитини лікарі-інтерни разом із викладачами кафедри організували захід "Подаруй частинку серця онкохворій дитині".

Лікарі-інтерни разом із проф.Банадигою Н.В. завітали в онкогематологічне відділення (2018 рік)

Лікарі-інтерни разом із асис. Дутчак О.М. завітали в онкогематологічне відділення (2018 рік)

Лікар-інтерн Ваньо О.В. вручає подарунок маленькому пацієнту (2018 рік)

Із метою вдосконалення професійних навиків комунікації та клінічного мислення систематично проводиться розбір клінічних випадків цікавих хворих лікарями-інтернами із викладачами

Доповідь лікаря-інтерна Петреман Т. клінічного випадку (2018 рік)

Доповідь лікаря-інтерна Трендавацької Н. (2018 рік)

Лікарі-інтерни на розборі цікавих клінічних випадків. (2018 рік)

08.11.19 викладачі кафедри разом із лікарями-інтернами та лікарями-курсантами провели семінар-конференцію на дуже актуальну тему: "ДИФТЕРІЯ".

Цього року в Україні було зафіксовано 20 випадків дифтерії, з них - 18 у жовтні місяці. 5 хворих з діагнозом “дифтерія” зареєстровано у Закарпатській області, 2 випадки в Києві та 1 випадок в Тернопільській області. Ще 10 осіб в Закарпатській області є носіями інфекції.

В Україні вкрай низький рівень охоплення щепленнями від цієї інфекції: вакциновані лише 59% дітей до року, дорослих – 52,3%. МОЗ України наголошує, що в усіх областях є вакцини для щеплень.

Наукова дискусія проф. Банадига Н.В. із слухачами семінару на тему: "Дифтерія у дітей" (2018 рік)

Викаладачі кафедри, лікарі-інтерни педіатри І року навчання, лікарі-курсанти слухають семінар на тему: "Дифтерія у дітей" (2018 рік)

Лікарі-інтерни на заключній конференції вручення сертифікатів спеціалістів (2017 рік)

З вітальним словом звертається (зліва направо) доц. Ходорчук Н.Я., асист. Гаріян Т.В., асист. Дутчак О.М., лаб. Жук О.Ф. (2017 рік)

Ранкова п'ятихвилинка колектив кафедри педіатрії ННІ ПО із лікарями-інтернами ІІ року навчання. Обговорення цікавого клінічного випадку цукрового діабету у дитини 10 років.

Лікар-інтерн з виступом на ранковій конференції (2017 рік)

На фото (зліва направо) асп.Волошин С.Б., клін.орд. Медецька І.О., зав.кафедри, проф.Банадига Н.В. (2017 рік)

Лікарі -інтерни організували свято Святого Миколая для дітей-сиріт будинку "Малятко" (2017 рік)

Лікарі-інтерни для підвищення професійного розвитку приймають участь в конференціях.

Лікарі-інтерни (На фото зліва направо) Тетяна Петерман, Анна-Марія Шульгай та Наталія Трендовацька на Сідельніковських читаннях у м. Львові (2017 рік)

Лікарі-інтерни кафедри педіатрії ННІ ПО провели численні зустрічі-бесіди із учнями 9 школи м. Тернополя.

Протягом останніх двох тижнів у квітні лікарями-інтернами педіатрами кафедри педіатрії ННІ ПО під керівництвом викладача кафедри, канд. мед. наук Дутчак Ольги Михайлівни провели зустрічі із учнями 7, 8, 9 класів на теми: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток”, “Базові реанімаційні заходи”, “Здорове харчування”.

При бесіді на тему: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток” лікарі-інтерни педіатри обговорили із учнями як змінюється організм дитини в період статевого розвитку, що таке менструальний цикл, чому у підлітків швидко змінюється настрій. Особливу увагу було зосереджено на темі: “CНІД та ВІЛ”. Акцентували уваги на здоров’ї підлітків саме сьогодні, щоб в майбутньому в дорослому віці ті народжували здорових дітей. Дали поради майбутньому поколінні як зберегти своє психічне та фізичне здоров’я. Розповіли, що таке “Клініка дружня до молоді” і куди, якщо виникнуть проблеми можна звернутися.

Лікар-інтерн Головач Андрій проводить бесіду із хлопця про статеве виховання підліткам (2017 рік)

Лікарі-інтерни: Сидоришина Ірина, Доминяк Емілія та Свистунович Галина розповідають про статеве виховання дівчаток (2017 рік)

Лікарн-інтерн з фаху "Педіатрія" І-го року навчання Анна-Марія Шульгай вимірює АТ учениці (2017 рік)

Викладач групи О. Дутчак допомагає лікарям-інтернам у проведенні бесіди на уроці, присвяченому здоров`ю підлітків (2017 рік)

Лікар-інтерн з фаху "Педіатрія" І-го року Ольга Бугель вимірює АТ старшокласницям (2017 рік)

Лікарі-інтерни 2-ої групи відвідали сиротинець міста та привітали діток з нагоди Дня захисту дітей - 1 червня 2017 року.

Лікарі-інтерни ІІ року навчання у сиротинці м.Тернополя (2017 рік)

Лікарі-інтерни ІІ року навчання у сиротинці м.Тернополя (2017 рік)

Участь лікарів-інтернів у волонтерській програмі, присвяченій Дню хворим на СНІД (2017 р.)

Лікарі інтерни долучилися до тернопільських громадських організацій, які надають підтримку хворим на СНІД. Усі бажаючі могли безкоштовно пройти швидкий тест, а також отримати спеціальну літературу й поспілкуватися із іншими інтернами та студентами про необхідність та важливість таких заходів.

Лікарі-інтерни Сидоришина Ірина, Замковська Марта, Дейнеко Олександр та Головач Андрій прийняли участь в волонтерській програмі (2017 рік)

Лікарі-інтерни перед початком волонтерської програми (на фото Головач Андрій, Сидоришина Ірина, Замковська Марта, Дейнеко Олександр (2017 рік)

Лікарі-інтерни під час волонтерської програми (2017 рік)

Лікарі-інтерни Головач Андрій, Дейнеко Олександр після волонтерської програми (2017 рік)

Участь лікарів-інтернів у волонтерській програмі, присвяченій Дню захисту дітей (2017 р.)

Виступ лікарів-інтернів (на першому фото) перед дітками у садочку (2017 рік)

Виступ лікарів-інтернів (на першому фото) перед дітками (на другому фото ) у садочку (2017 рік)

Красива осінь вишиває клени

Червоним, жовтим, срібним, золотим.

А листя просить: - Виший нас зеленим!

Ми ще побудем, ще не облетим...

Лікарі-інтерни зустрічають осінь - 2016 рік

Чому ми надаємо такого великого значення мистецтву? Яку роль воно відіграє в житті людини? Образне відтворення реальності творить нашу особистість, збагачуючи внутрішній світ. Культурний та духовний розвиток має великий вплив на наше життя. Дійсно, у більшості випадків людей оцінюють не за зовнішнім виглядом, а за тим, що у неї всередині. Всебічно розвинені , багаті духовно люди завжди викликали інтерес у оточуючих, з ними цікаво та приємно спілкуватися. Усі ми повинні розвиватися,самовдосконалюватися,а мистецтво допомагає нам у цій нелегкій справі. Воно допомагає краще пізнати навколишній світ та самих себе. Пізнання себе – один з найважливіших етапів становлення людської особистості. Ми не повинні забувати про мистецтво, адже воно відіграє важливу роль у нашому житті, сповнює його прекрасним.

Лікарі-інтерни 2-ої групи відвідали сиротинець міста та привітали діток з нагоди Дня захисту дітей - 1 червня (2016 рік)

З вересня до навчання приступили лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" І-го року навчання, які відразу здружилися та пліч-о-пліч працюють не тільки на заняттях, чергують у лікарні, а й проводять своє дозвілля за саморозвитком та щоденною роботою над особистістю майбутнього лікаря

На фото: лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" Сем`янчук Уляна, Вишневська Ірина, Урдей Наталія, Касянчук Віталій та Литвин Ганна вітають з Днем народження Наталію Трендовацьку з побажаннями міцного здоров`я, краси та наполегливості й успіхів у навчанні (2016 рік)

На фото лікарі-інтерни із задоволенням освоюють масаж немовля (2016 рік)

Поняття здоров'я можна визначити як оптимально врівноважений природний стан організму, який знаходиться у гармонії з оточуючим середовищем і не має будь-яких хвороб. Здоровий стан людини об'єктивно визначається по сукупності антропометричних, клінічних, фізіологічних та біохімічних показників. Всі ці показники в певній мірі залежать від спадкоємності, віку, статі, умов виховання, кліматичних та географічних умов життя (2016 рік)

Лікарі-інтерни Ірина Савка та Ольга Максімішин на заході "Здорові діти" (2015 рік)

Перед початком заходу "Здорові діти" лікарі-інтерни Ірина Савка та Ольга Максімішин (2015 рік)

Лікарі-інтерни на заході "Здорові діти", спільному ТДМУ ім.І.Я. Горбачевського з міською радою, проводять огляд жителів м. Тернополя наймолодшого віку, з метою оцінки стану їх здоров`я (2015 рік)

Лікарі-інтерни ІІ-го року навчання Наталія Возняк, Ірина Савка, відвідують сиротинець м. Тернополя (2015 рік)

Під час відвідування сиротинця лікар-інтерн Ірина Савка (2015 рік)

З привітаннями з нагоди Пасхальних свят та з метою проведення розвиваючих ігор та занять із дітками, які привітно зустріли молодих спеціалістів та радісно прийняли подаруночки (на фото зліва направо) -Орися Васюк та Ольга Максімішин (2015 рік)

Основним напрямком діяльності куратора груп інтернів та відповідальної за виховну роботу особи є проведення індивідуальної виховної роботи, залучення лікарів-інтернів до соціально-активного життя, формування почуття відповідальності, виховання моральної і фізично вихованої особистості. Проводиться організаційно-виховна робота, яка направлена на удосконалення управління життям академічної групи. Виховна робота на кафедрі проводиться у такому напрямку (а саме у 2015 році):

1. Професорсько-викладацьким складом кафедри періодично проводяться бесіди з майбутніми фахівцями.

2. Лікарі-інтерни І-го та ІІ-го року навчання прийняли участь у розробці тематичного «Куточка інтерна».

3. Лікарі-інтерни І-го та ІІ-го року навчання з фаху «Педіатрія» періодично відвідували драматичний театр.

4. Лікарі-інтерни ІІ-го року навчання провели висадку дерев на території ТМДКЛ.

5. Лікарі-інтерни І-го року навчання з фаху «Педіатрія» до Дня Святого Миколая відвідали гематологічне відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні та сиротинець м. Тернополя.

Лікарі- інтерни І-го року навчання відвідали Тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок «МАЛЯТКО».

На подарунки від Миколая із нетерпінням чекають усі діти. Особливо ті, що за тих чи інших обставин обділені батьківською любов´ю та турботою. Однією з традицій кафедри педіатрії ННІ ПО стало проведення благодійних акцій до дня Святого Миколая. Співробітники кафедри та лікарі- інтерни відвідали Тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок "МАЛЯТКО» з гостинцями та привітаннями. Діти були безмежно раді подарункам та смаколикам. А спілкування із майбутніми педіатрами подарувало їм відчуття такого бажаного домашнього затишку,адже жодна дитина не повинна залишатись без уваги у цей день.