Випуск лікарів-інтернів 2019 рік

Навчання на базі симуляційного центру

Відпрацювання невідкладни-станів в педіатрії для лікарів-курсантів (2018)

Відпрацювання серцево-легеневої реанімації лікарями-курсантами (2019)

Заняття в симуляційному центрі лікарів-курсантів ПАЦ "Педіатрії" на тему: "Первинна реанімація дітей" (2019)

Лікарі-курсанти відпрацьовують непрямий масаж серця та штучну вентиляцію легень (2019)

Всесвітній день онкохворої дитини

Лікарі-інтерни разом із проф.Банадигою Н.В. завітали в онкогематологічне відділення

Лікарі-інтерни разом із асис. Дутчак О.М. завітали в онкогематологічне відділення

Лікар-інтерн Ваньо О.В. вручає подарунок маленькому пацієнту

Випуск лікарів-інтернів 2018 рік

Розбір клінічних випадків цікавих хворих лікарями-інтернами

Доповідь лікар-інтерн

Петреман Т. (2018)

Доповідь лікаря-інтерна Трендавацької Н. (2018)

Лікарі-інтерни на розборі цікавих клінічних випадків. (2018)

Вручення сертифікарів лікаря-педіатра спеціаліста із фаху "Педіатрії"

Вступна конференція!

Колектив кафедри педіатрії ННІ ПО щироє вітає із початком навчання лікарів-інтернів І року навчання із фаху "Педіатрія". Бажаємо здобути високе звання лікаря-педіатра, наснаги в роботі, успішного навчання, професійного росту.

На фото зав.кафедри, проф.Банадига Н.В. з вітальним словом на вступній конференції з лікарями -інтернами І року навчання з фаху "Педіатрія" (2018 рік)

На фото сидять: (зліва направо) асист.Дутчак О.М., клін.орд.Медецька І.О. та лікарі-інтерни (2018 рік)

Лікарі- інтерни І-го року навчання відвідали Тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок «МАЛЯТКО».

На подарунки від Миколая із нетерпінням чекають усі діти. Особливо ті, що за тих чи інших обставин обділені батьківською любов´ю та турботою. Однією з традицій кафедри педіатрії ННІ ПО стало проведення благодійних акцій до дня Святого Миколая. Співробітники кафедри та лікарі- інтерни відвідали Тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок "МАЛЯТКО» з гостинцями та привітаннями. Діти були безмежно раді подарункам та смаколикам. А спілкування із майбутніми педіатрами подарувало їм відчуття такого бажаного домашнього затишку,адже жодна дитина не повинна залишатись без уваги у цей день.

Лікарі -інтерни організували свято Святого Миколая для дітей-сиріт будинку "Малятко" (2018 рік)

Асистент кафедри Дутчак О.М. проводить заняття в симуляційному центрі по серцево-легеневій реанімації з лікарями-курсантами з фаху "Педіатрія"

На фото асист.Дутчак О.М. з лікарями-курсантами під час відпрацювань практичних навиків по серцево-легеневій реанімації в симуляційному центрі (2018 рік)

Асист.Дутчак О.М. (друга зліва) з групою лікарів-курсантів під час навчання в симуляційному центрі (2018 рік)

Заключна конференція!!!

Вручення сертифікатів спеціалістів після атестації у червні 2017 року лікарям – інтернам з фаху «Педіатрія» на кафедрі педіатрії ННІ ПО

Лікарі-інтерни на заключній конференції. З вітальним словом звертається (зліва направо) стоять: доц.Ходорчук Н.Я., асист. Гаріян Т.В., асист. Дутчак О.М., лаб.Жук О.Ф. (2017 рік)

Лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" на заключній конференції (2017 рік)

Асистент Дутчак О.М. проводить заняття по серцево-легеневій реанімації з лікарями-курсантами з фаху "Педіатрія" в симуляційному центрі.

Асистент Дутчак О.М з групою лікарів-курсантів з фаху "Педіатрія" в симуляційнному центрі (2017 рік)

Лікарі-курсанти відрацьовують самостійно практичні навички; на другому фото - асист. Дутчак О.М. з групою лікарів-курсантів під час навчання в симуляційному центрі (2017 рік)

Навчання лікарів-курсантів в симуляційному центрі (2017 рік)

Лікарі-інтерни кафедри педіатрії ННІ ПО провели численні зустрічі-бесіди

із учнями 9 школи м. Тернополя.

Протягом останніх двох тижнів у квітні лікарями-інтернами педіатрами кафедри педіатрії ННІ ПО під керівництвом викладача кафедри, канд. мед. наук Дутчак Ольги Михайлівни провели зустрічі із учнями 7, 8, 9 класів на теми: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток”, “Базові реанімаційні заходи”, “Здорове харчування”.

При бесіді на тему: “Я стаю дорослим. Статевий розвиток” лікарі-інтерни педіатри обговорили із учнями як змінюється організм дитини в період статевого розвитку, що таке менструальний цикл, чому у підлітків швидко змінюється настрій. Особливу увагу було зосереджено на темі: “CНІД та ВІЛ”. Акцентували уваги на здоров’ї підлітків саме сьогодні, щоб в майбутньому в дорослому віці ті народжували здорових дітей. Дали поради майбутньому поколінні як зберегти своє психічне та фізичне здоров’я. Розповіли, що таке “Клініка дружня до молоді” і куди, якщо виникнуть проблеми можна звернутися.

Лікар-інтерн Головач Андрій проводить бесіду із хлопця про статетеве виховання підліткам (2017 рік)

Лікарі-інтерни: Сидоришина Ірина, Доминяк Емілія та Свистунович Галина розповідають про статетеве виховання дівчаток (2017 рік)

Лікарі-інтерни 2-ої групи відвідали сиротинець міста та привітали діток з нагоди Дня захисту дітей - 1 червня 2018 року.

Лікарі-інтерни ІІ року навчання (на першому та другому фото) у сиротинці м.Тернополя (2017 рік)

Лікарі інтерни долучилися до тернопільських громадських організацій, які надають підтримку хворим на СНІД. Усі бажаючі могли безкоштовно пройти швидкий тест, а також отримати спеціальну літературу й поспілкуватися із іншими інтернами та студентами про необхідність та важливість таких заходів.

Лікарі-інтерни Сидоришина Ірина, Замковська Марта, Дейнеко Олександр та Головач Андрій прийняли участь в волонтерській програмі (2017 рік)

Участь лікарів-інтернів у волонтерській програмі, присвяченій Дню хворим на СНІД (2017 рік)

Ранкова п'ятихвилинка колектив кафедри педіатрії ННІ ПО із лікарями-інтернами ІІ року навчання. Обговорення цікавого клінічного випадку цукрового діабету у дитини 10 років.

Лікар-інтерн з виступом на ранковій конференції

(2017 рік)

На фото (зліва направо) асп.Волошин С.Б., клін.орд. Медецька І.О., зав.кафедри, проф.Банадига Н.В.

(2017 рік)

Виступ лікарів-інтернів (на першому фото) перед дітками (на другому фото ) у садочку (2017 рік)

Викладач групи Ольга Дутчак допомагає лікарям-інтернам у проведенні бесіди на уроці, присвяченому здоров`ю підлітків (2017 рік)

Лікарн-інтерн з фаху "Педіатрія" І-го року навчання Анна-Марія Шульгай вимірює АТ учениці (2016 рік)

Лікар-інтерн з фаху "Педіатрія" І-го року Ольга Бугель вимірює АТ старшокласницям (2016 рік)

Цікавляться юні медики й конференціями з "Педіатрії".

На фото (зліва направо) лікарі-інтерни Тетяна Петерман, Анна-Марія Шульгай та Наталія Трендовацька на Сідельніковських читаннях у м. Львові (2016 рік)

Красива осінь вишиває клени

Червоним, жовтим, срібним, золотим.

А листя просить: - Виший нас зеленим!

Ми ще побудем, ще не облетим...

Лікарі-інтерни зустрічають осінь - 2016

Лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" на майстеркласі з малювання у арт-галереї з асист.Гаріян Т.В. - фото (зліва направо) Касянчук Віталій, Сем`янчук Уляна, Вишневська Ірина, Урдей Наталія, асист. Гаріян Т.В. , Трендовацька Наталія (2016 рік)

Чому ми надаємо такого великого значення мистецтву? Яку роль воно відіграє в житті людини? Образне відтворення реальності творить нашу особистість, збагачуючи внутрішній світ. Культурний та духовний розвиток має великий вплив на наше життя. Дійсно, у більшості випадків людей оцінюють не за зовнішнім виглядом, а за тим, що у неї всередині. Всебічно розвинені , багаті духовно люди завжди викликали інтерес у оточуючих, з ними цікаво та приємно спілкуватися. Усі ми повинні розвиватися,самовдосконалюватися,а мистецтво допомагає нам у цій нелегкій справі. Воно допомагає краще пізнати навколишній світ та самих себе. Пізнання себе – один з найважливіших етапів становлення людської особистості. Ми не повинні забувати про мистецтво, адже воно відіграє важливу роль у нашому житті, сповнює його прекрасним.

На фото: лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" Сем`янчук Уляна, Вишневська Ірина, Урдей Наталія, Касянчук Віталій та Литвин Ганна вітають з Днем народження Наталію Трендовацьку з побажаннями міцного здоров`я, краси та наполегливості й успіхів у навчанні (2016 рік)

З вересня до навчання приступили лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" І-го року навчання, які відразу здружилися та

пліч-о-пліч працюють не тільки на заняттях, чергують у лікарні, а й проводять своє дозвілля за саморозвитком та щоденною роботою над особистістю майбутнього лікаря

Лікарі-інтерни (на першому, другому та третьому фото ) Ірина Савка та Ольга Максімішин на заході "Здорові діти", спільному ТДМУ ім.І.Я. Горбачевського з міською радою, проводять огдяд жителів м. Тернополя наймолодшого віку, з метою оцінки стану їх здоров`я (2015 рік)

Поняття здоров'я можна визначити як оптимально врівноважений природний стан організму, який знаходиться у гармонії з оточуючим середовищем і не має будь-яких хвороб. Здоровий стан людини об'єктивно визначається по сукупності антропометричних, клінічних, фізіологічних та біохімічних показників. Всі ці показники в певній мірі залежать від спадкоємності, віку, статі, умов виховання, кліматичних та географічних умов життя (2016 рік)

Лікарі-інтерни ІІ-го року навчання - (перше фото) Наталія Возняк, (друге фото) - Ірина Савка, (третьє фото, зліва направо) -Орися Васюк та Ольга Максімішин відвідують сиротинець м. Тернополя з привітаннями з нагоди Пасхальних свят та з метою проведення розвиваючих ігор та занять із дітками, які привітно зустріли молодих спеціалістів та радісно прийняли подаруночки (2015 рік)


Основним напрямком діяльності куратора груп інтернів та відповідальної за виховну роботу особи є проведення індивідуальної виховної роботи, залучення лікарів-інтернів до соціально-активного життя, формування почуття відповідальності, виховання моральної і фізично вихованої особистості. Проводиться організаційно-виховна робота, яка направлена на удосконалення управління життям академічної групи. Виховна робота на кафедрі проводиться у такому напрямку (а саме у 2015 році):

1. Професорсько-викладацьким складом кафедри періодично проводяться бесіди з майбутніми фахівцями.

2. Лікарі-інтерни І-го та ІІ-го року навчання прийняли участь у розробці тематичного «Куточка інтерна».

3. Лікарі-інтерни І-го та ІІ-го року навчання з фаху «Педіатрія» періодично відвідували драматичний театр.

4. Лікарі-інтерни ІІ-го року навчання провели висадку дерев на території ТМДКЛ.

5. Лікарі-інтерни І-го року навчання з фаху «Педіатрія» до Дня Святого Миколая відвідали гематологічне відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні та сиротинець м. Тернополя.